Postaw na franczyzę! Otwórz swoją Żabkę w Żyrardowie. Drzwi otwarte 5.11 w sklepie Żabka przy ul. P.O.W. 28-30

Materiał informacyjny - ŻABKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Udostępnij:
Chciałbyś coś zmienić w życiu zawodowym, ale zawsze obawiałeś się ryzyka? Nawet w obecnej sytuacji pandemicznej jest na to sposób. Żabka pomoże Ci założyć własny biznes redukując ryzyko niepowodzenia do minimum i zapewniając zmianę, która pozytywnie wpłynie na Twoje przyszłe życie. Sprawdź, co zyskasz!

Czas na zmiany w pracy

Żyjemy w czasach, w których kolejna fala koronawirusa potrafi z dnia na dzień kompletnie zmienić nasze życie zawodowe. Niestety, niekoniecznie na lepsze. Najoptymalniej byłoby uniezależnić się od czynników zewnętrznych i postawić na własną dzialalność. Jak jednak w 2021 roku zrobić to w sposób bezpieczny? Szczególnie tak, aby nie stracić zainwestowanych pieniędzy i cieszyć się zyskami oraz zawodową niezależnością? Odpowiedzią jest złoty środek - biznes franczyzowy, np. w sieci Żabka.

Poznaj opinię prawdziwych franczyzobiorców

Obecna sytuacja pandemiczna jest na tyle skomplikowana, że paradoksalnie to właśnie może być świetny moment na zmianę! Spróbuj swoich sił w handlu razem z siecią Żabka. To racjonalny sposób na otwarcie własnej działalności bez niepotrzebnego ryzyka, które wiąże się z autorskim pomysłem. Już 5000 przedsiębiorców współpracuje z siecią Żabka. Ci ludzie prowadzą ponad 7000 sklepów pod jej szyldem w całej Polsce.

Rafał franczyzobiorca ze Śremu: Zaczął swój biznes mając tylko 5 tysięcy złotych, z kolei Rafał ze Szczecina pyta: Gdzie indziej dostaniesz w pełni wyposażony sklep? Więcej prawdziwych powodów, dla których przedsiębiorcy są z Żabką możecie przeczytać na stronie https://www.zabka.pl/franczyza.

Co zyskasz jako franczyzobiorca?

Przejdźmy do konkretów: dlaczego decyzja o współpracy franczyzowej z firmą Żabka będzie dla Ciebie odpowiednia?

  • Przede wszystkim korzystasz z gotowego konceptu, który przetestowało tysiące franczyzobiorców - firma zapewni ci business plan, szkolenia i partnerskie wsparcie 24/7. Otrzymujesz w pełni zatowarowany i wyposażony w nowoczesny sprzęt sklep. Na dodatek dostawami zajmuje się 5 Centrów Logistycznych działających na terenie całego kraju.
  • Żabka gwarantuje Ci podstawowy przychód, dzięki czemu poczujesz się pewnie każdego miesiąca. Prowadzisz biznes, jednak zawsze możesz liczyć na solidną podstawę. Przez pierwsze 12 miesięcy działalności Twój podstawowy przychód wyniesie aż 17000 PLN netto miesięcznie.
  • Nie potrzebujesz wiele, żeby zacząć! Otwarcie własnej firmy zazwyczaj wymaga sporego zabezpieczenia finansowego, jeśli nie masz zbudowanej bazy własnych klientów. Żabka doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego możesz zostać ich franczyzobiorcą z wkładem 5000 PLN. To jeden z najniższych wkładów własnych na rynku. Co więcej - nie musisz mieć doświadczenia w handlu! Wiele osób otwierając Żabkę po prostu się przebranżawia.
  • Działasz pod znanym szyldem. Żabka to ogólnopolska marka, rozpoznawana przez 97% konsumentów. Dzięki temu nie musisz martwić się o ściągnięcie nowych klientów do sklepu. Firma prowadzi ogólnopolskie kampanie reklamowe w telewizji i internecie, co wspomoże Twój biznes i czym nie musisz się martwić, jako początkujący przedsiębiorca!

Wypełnij formularz i porozmawiaj z naszym doradcą - https://franczyza.zabka.pl/

Dodaj ogłoszenie